SuperLega: Wielkie poświęcenie nie poszło na marne! Kapitalna postawa drużyny Polaka

W niedzielnym spotkaniu 11. kolejki włoskiej SuperLegi pomiędzy zespołami Modena Volley oraz Calzedonia Verona emocji nie brakowało. Dowodem na to efektowna i przede wszystkim skuteczna akcja gospodarzy w drugim secie, która wywołała euforię na trybunach.

Siatkarze z Modeny, w barwach których pojawił się Bartosz Bednorz, znakomicie rozpoczęli rywalizację w drugim secie. Przy stanie 4:1 dla gospodarzy, ze znakomitej strony zaprezentował się ich libero - Salvatore Rossini, który w beznadziejnej sytuacji podbiegł do band reklamowych i nogą zdążył obronić piłkę. Dzięki temu podopieczni Andrei Gianiego utrzymali się w akcji, wyprowadzając chwilę później skuteczny kontratak autorstwa Iwana Zajcewa.

- Co za akcja. Takie akcje można oglądać. Fenomenalna gra w obronie. Takie akcje bardzo mocno budują - przyznał komentujący to spotkanie Maciej Jarosz.