FFF 2: Jak walczy rywal Świerczewskiego? Skrót pierwszej walki Collinsa (WIDEO)

Sporty walki

W walce wieczoru gali FFF 2 zadebiutuje Piotr Świerczewski. Były kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej i srebrny medalista igrzysk olimpijskich z 1992 roku z Barcelony zmierzy się z Gregiem Collinsem. Przedstawiciel świata tuningu miał już okazję spróbować swoich sił w kwadratowej klatce. Jak wyglądała pierwsza walka Collinsa?

W czerwcu podczas pierwszej gal FFF doszło do m.in. do starcia Grega Collinsa z Rafałem "Tito" Krylą. Dla obu zawodników był to pierwszy poważny występ w świecie sportów walki. Pojedynek odbył się na pełnym dystansie i głównie toczył w płaszczyźnie stójkowej. Z obu stron dało się zauważyć wiele szacunku do rywala, ale ostatecznie po dziewięciominutowej rywalizacji sędziów przekonał "Tito".

 

Collins nie złożył jednak broni i postanowił raz jeszcze sprawdzić swoje umiejętności w kwadratowej klatce FFF. Tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z byłym kapitanem reprezentacji Polski w piłce nożnej - Piotrem Świerczewskim.

 

Dla wielu kibiców zestawienie było wielkim zaskoczeniem, natomiast panowie mieli okazję poznać się już w przeszłości. Podczas charytatywnego turnieju piłkarskiego doszło między nimi do ostrej wymiany zdań, a po czasie sprawę postanowili wyjaśnić w klatce FFF. Dodatkowo Świerczewski i Collins mają gorące temperamenty, a to tylko dodaje pikanterii temu pojedynkowi.

 

Bilety na FFF 2 już w sprzedaży na ebilet.pl oraz abilet.pl!

 

FFF (Free Fight Federation) to organizacja na polskiej scenie sportów walki, której celem jest konfrontowanie w klatce dla zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy postanowią sprawdzić się w najtwardszej formule sportów walki.

 

"Wolność w walce dla wszystkich" - to główne hasło, które łączy bohaterów gali FFF. Nieważne kim jesteś kulturystą, tancerzem czy strażakiem, możesz wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule walki.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze