N'Gapeth aresztowany po Klubowych Mistrzostwach Świata

Siatkówka
N'Gapeth aresztowany po Klubowych Mistrzostwach Świata
fot. Polsat Sport

Klubowe Mistrzostwa Świata siatkarzy nie skończyły się dobrze dla Earvina N'Gapetha i to nie tylko jeśli chodzi o wynik sportowy. Znany z krnąbrnego charakteru Francuz został aresztowany w Belo Horizonte, a powodem zatrzymania jest rzekomy gwałt, jakiego miał się dopuścić na jednej z Brazylijek.

W zawodach rozgrywanych w brazylijskim Betim brały udział cztery drużyny: Sada Cruzeiro, posiadająca w składzie Mateusza Bieńka Cucine Lube Civitanova, Ar-Rajjan oraz Zenit Kazań. Barw ostatniego z wymienionych broni właśnie N'Gapeth. Rosjanie zajęli ostatecznie trzecie miejsce, drugi był klub reprezentujący gospodarzy imprezy, a pierwsze miejsce wywalczyli Włosi, "uzbrojeni" w reprezentanta Polski.

 

Po zakończonych w niedzielę Klubowych Mistrzostwach Świata N'Gapeth pojechał do innego miasta w stanie Minas Gerais, a mianowicie do zasłużonego dla piłki nożnej Belo Horizonte. Zamiast udać się na zwiedzanie stadionu Atletico Mineiro lub mecz Cruzeiro EC z SE Palmeiras, siatkarz poszedł do jednego z nocnych klubów, gdzie miał zgwałcić jedną z kobiet. Według redaktorów włoskich mediów, wszystko miało "zacząć się od klapsa".

 

Na razie nie wiadomo jak rozwinie się sprawa Francuza, ale nie jest to już jego pierwszy konflikt z prawem. Wcześniej był sądzony za bójkę wszczętą w jednym z klubów w Montpellier oraz za pobicie konduktora TGV, w pociągu na trasie Paris-Montparnasse. Oprócz tego został również zatrzymany przez policję za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie