Niezgoda łączony z CSKA Moskwa

Piłka nożna
Niezgoda łączony z CSKA Moskwa
fot. Cyfrasport

Jarosław Niezgoda nie narzeka na brak zainteresowania. Snajper Legii Warszawa znalazł się na celowniku CSKA Moskwa, gdzie miałby zastąpić Fiodora Czałowa.

Media od dłuższego czasu rozpisują się o możliwym transferze Niezgody. Jak poinformował serwis futbik.com, w styczniu do gry może wkroczyć CSKA Moskwa. Działacze tego klubu rozglądają się za ewentualnym następcą Czałowa, który jest łączony między innymi z Arsenalem, Liverpoolem czy Manchesterem City.

 

Według Rosjan, dużym atutem Polaka ma być cena wynosząca dwa miliony euro. Legioniści raczej nie przystaną na taką kwotę. Przy Łazienkowskiej chcieliby zarobić znacznie więcej. - Na tym etapie sezonu sprzedawanie Niezgody poniżej pięciu milionów euro nie ma dla nas sensu - usłyszał dziennikarz "Super Expressu" Piotr Koźmiński od jednego z pracowników klubu.

 

Niezgoda jest jednym z najważniejszych piłkarzy Legii Warszawa w tym sezonie. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, rozegrał 19 meczów i zdobył 11 bramek. Wspólnie z Christianem Gytkjaerem z Lecha Poznań przewodzi klasyfikacji strzelców PKO Ekstraklasy. Obaj mają po 11 trafień.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze