FFF 2: Way of Blonde straszy kopnięciami! Migawki z treningu (WIDEO)

Sporty walki

Na gali FFF 2 już 21 grudnia do klatki wejdą m.in. Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska i Patrycja "Lady Squat" Zahorska. Panie znane z mediów społecznościowych postanowiły sprawdzić swoje siły w najtwardszej formule walki. Czasu na przygotowania nie miały aż tak wiele, ale nie tracą ani sekundy. Zobaczcie, w jakiej dyspozycji jest jedna z nich - Way of Blonde!

To ma być najgorętsze starcie drugiej gali FFF w Zielonej Górze. Już 21 grudnia naprzeciwko siebie staną dwie wysportowane i głodne nowych wyzwań Way of Blonde i Lady Squat. Obie panie pod okiem świetnych szkoleniowców przygotowują się do nadchodzącej walki.

 

Brzuszczyńska od najmłodszych lat była związana ze sportem. 26-latka jest posiadaczką czarnego pasa taekwondo. W tej dyscyplinie sięgała m.in. po brązowy medal Mistrzostw Polski czy srebro na Pucharze Europy. We wszechstylowej walce wręcz szlifuje umiejętności współpracując z legendą polskiego MMA - Antonim Chmielewskim.

 

- Karolina jest niezwykle sumienna i pracowita. Fajnie, że trenowała taekwondo, ale w MMA musi o tym zapomnieć. Staramy się przestawić jej przyzwyczajenia do nowej dziedziny sportów walki. Mogę tylko powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z jej postępów i z tego, w jaki sposób łapie nowe techniki - zdradził Chmielewski.

 

Way of Blonde robi postępy z dnia na dzień, a szczyt formy ma przyjść na 21 grudnia. Jakiego występu możemy spodziewać się ze strony debiutantek w tej formule walki?

 

- Będzie prawdziwy ogień. Nie będzie nudno i nie będzie klepania się po twarzach. To będzie prawdziwa walka - zapowiada Way of Blonde.

 

Bilety na FFF 2 już w sprzedaży na ebilet.pl oraz abilet.pl!

 

W walkach wieczoru drugiej gali FFF były reprezentant Polski w piłce nożnej i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem, a legenda sceny hip-hopowej, DJ Decks skrzyżuje rękawice z popularnym kulturystą, Tomasz Słodkiewicz.

 

W załączonym materiale wideo fragment treningu Karoliny "Way of Blonde" Brzuszczyńskiej.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie