Liga Mistrzów: SSC Napoli - Genk. Relacja i wynik na żywo

Duże szanse na awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów ma SSC Napoli, które podejmuje u siebie outsidera grupy E - KRC Genk. W pierwszym meczu tych drużyn padł jednak bezbramkowy remis. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już niebawem. Relacja na żywo z meczu SSC Napoli - Genk na Polsatsport.pl.

W sobotę pierwszego w tym sezonie gola dla drużyny z Neapolu strzelił Piotr Zieliński. Reprezentant Polski dokonał tej sztuki w wyjazdowym spotkaniu ligowym przeciwko swojej byłej drużynie Udinese (1:1). Drugiego z Polaków - Arkadiusza Milika, zabrakło w tym meczu z powodu kontuzji. Nasz napastnik jednak wyleczył uraz mięśni brzucha i jest do dyspozycji trenera Carlo Ancelottiego. O ile nie wiadomo czy Milik wystąpi na boisku od pierwszej minuty, tak pojawienie się w pierwszej jedenastce Zielińskiego jest wielce prawdopodobne.

Przed ostatnią kolejką awansu wciąż nie są pewni broniący trofeum piłkarze Liverpoolu. "The Reds" w poprzedniej kolejce zremisowali u siebie właśnie z SSC Napoli 1:1. W ekipie gości wystąpił wówczas Zieliński. Reprezentant Polski grał do 85. minuty. Liderem nadal jest Liverpool, który zgromadził 10 punktów, natomiast wicemistrz Włoch ma o jeden mniej. Trzecie miejsce zajmuje FC Salzburg (7), który rozbił na wyjeździe Genk 4:1. Jakub Piotrowski był poza kadrą gospodarzy. W Neapolu również zabraknie polskiego pomocnika w kadrze belgijskiego zespołu.

WYNIKI I TABELE LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn - Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA - na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz w czterech serwisach telewizyjnych premium w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.