FFF 2: Burneika znowu usiądzie za mikrofonem!

Sporty walki

Robert Burneika, który ma za sobą jedną skomentowaną galę FFF, w grudniu po raz drugi zasiądzie za mikrofonem podczas wydarzenia tej organizacji. Kolejny event ponownie odbędzie się w Zielonej Górze, tym razem tuż przed Świętami Bożego Narodzenia - 21 grudnia.

Free Fight Federation to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce dla zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych, którzy postanowili sprawdzić się w najtwardszej formule sportów walki. Pierwsza gala FFF odbyła się w czerwcu, a wydarzenie skomentowali Burneika oraz Dominik Durniat.

 

Jak swój debiut za mikrofonem skomentował wtedy Hardkorowy Koksu? - Po mnie można się spodziewać wszystkiego. Za mną nowe wyzwanie, bardzo mi się podobało - powiedział enigmatycznie Burneika, którego komentarz bardzo spodobał się fanom.

 

- Robert cały czas był w swoim żywiole, był sobą, a to jest najważniejsze. Było kilka momentów, w których szczególnie się ekscytował. Przyznaję mu plusik na zachętę przed kolejnymi wydarzeniami - powiedział wtedy Durniat, opisując współpracę z nowym kolegą.

 

Od czerwcowej gali w życiu Burneiki wydarzyło się bardzo wiele, a ostatnie tygodnie są dla niego wyjątkowo szczęśliwe. Najpierw, pod koniec października został ojcem, a następnie dowiedział się, że skomentuje kolejną galę FFF, tym razem oznaczoną numerem 2. Wydarzenie znowu odbędzie się w Zielonej Górze.

 

Burneika ogłosił podczas jednego z treningów, że wkrótce usłyszymy go za mikrofonem. - 21 grudnia w Zielonej Górze będzie bomba. Ale nie bójcie się - nie będę walczył. Będę komentował, a hardcorowe komentarze będą latać jak arbuzy - powiedział.

 

Bilety na FFF 2 już w sprzedaży na ebilet.pl oraz abilet.pl!

 

W walkach wieczoru drugiej gali FFF były reprezentant Polski w piłce nożnej i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem, a legenda sceny hip-hopowej, DJ Decks skrzyżuje rękawice z popularnym kulturystą, Tomasz Słodkiewicz. W najgorętszym pojedynku wieczoru zawalczą dwie wysportowane i piękne panie, Way of Blonde oraz Lady Squat. Na gali FFF 2 dojdzie także do spotkania Rafała „Tito” Kryli z raperem Restem.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze