FFF 2: DJ Decks zdradził, przy jakiej piosence wyjdzie do walki

Sporty walki

Dariusz Działek, znany lepiej jako DJ Decks będzie jednym z bohaterów gali FFF 2. Jego rywalem będzie Tomasz Słodkiewicz. Pochodzący z Poznania DJ zdradził, przy jakiej piosence wyjdzie do starcia z kulturystą. - Wyjdę przy soundtracku z filmu "Najlepsi z najlepszych" - powiedział.

Igor Marczak: Jest pan związany zarówno ze sportem, jak i muzyką. Przy jakim utworze wyjdzie pan do swojej debiutanckiej walki?

 

Wyjdę przy soundtracku z filmu "Najlepsi z najlepszych".

 

Jest pan związany ze sportem od dawna. Jakie dyscypliny do tej pory pan uprawiał?

 

Jeżeli chodzi o sporty walki, kiedyś uprawiałem taekwondo - mam czarny pas. Następnie grałem w rugby, a potem zająłem się triathlonem, bardziej tym ekstremalnym i na dłuższych dystansach.

 

Proszę opowiedzieć więcej o tym triathlonie, bo nie jest to klasyczna odmiana, tylko ekstremalna wersja.

 

Zazwyczaj ma miejsce w górach, na przykład w Austrii był chyba najcięższy. Spore przewyższenia, blisko 4 kilometry pływania w rzece, 180 kilometrów na rowerze i potem bieg.

 

Skąd pomysł na mieszane sztuki walki?

 

Sam sobie zadaję to pytanie... Zawsze miałem wielu kolegów, którzy trenowali ten sport. Mam okazję żeby spróbować, więc nie ma co się za dużo zastanawiać. Spróbuję, żeby potem nie żałować że nie spróbowałem.

 

Śledzi pan w ogóle świat MMA?

 

Tak, śledzę. Wielu moich znajomych startuje w MMA w różnych federacjach. Jestem na bieżąco.

 

Rugby, czyli kolejny sport, który pan uprawiał. Jest to bardzo kontaktowa dyscyplina, więc z pewnością wiele "zagrań" się przydaje.

 

Na pewno jest to bardzo kontaktowy sport. Myślę, że "obicie" w tym sporcie wpłynie na mnie pozytywnie. Nie boję się kontaktu.

 

Patrząc na to, ile poświęca pan na sport, chyba nie będzie miał pan problemów z kondycją podczas walki.

 

Myślę, że nie powinienem mieć problemów z kondycją. Wiadomo, że to zupełnie coś innego, nie wiem jak się zachowam w klatce. Na razie nie mam problemów związanych ze stresem, jest wszystko okej. I mam nadzieję, że tak zostanie do końca. Na pewno stres prędzej czy później przyjdzie, ale poradzę sobie z tym.

 

Jak zniwelować największy atut pana rywala, czyli siłę?

 

Pytanie na jak długo wystarczy mu tej siły. Jest to jego atut, ale myślę, że poradzę sobie z tym. Nie zdradzę jaki mam plan, ale będzie dobrze.

 

Na co zwraca pan szczególną uwagę podczas przygotowań?

 

Skupiłem się bardziej na stójce, ale wszystkie potrzebne elementy parterowe też szkoliłem w miarę możliwości. Bez żadnych finezyjnych technik i poddań, wszystko to, co będzie mi potrzebne trenuję od dobrych trzech miesięcy.

 

Bilety na FFF 2 już w sprzedaży na ebilet.pl oraz abilet.pl!

 

W walkach wieczoru drugiej gali FFF były reprezentant Polski w piłce nożnej i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem, a legenda sceny hip-hopowej, DJ Decks skrzyżuje rękawice z popularnym kulturystą, Tomasz Słodkiewicz. W najgorętszym pojedynku wieczoru zawalczą dwie wysportowane i piękne panie, Way of Blonde oraz Lady Squat. Na gali FFF 2 dojdzie także do spotkania Rafała „Tito” Kryli z raperem Restem.

Igor Marczak, BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze