FFF 2: Karta walk

Sporty walki

Gala FFF 2 odbędzie się już 21 grudnia w Zielonej Górze. Podczas wydarzenia kibice w kwadratowej klatce zobaczą m.in. byłego kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski Piotra Świerczewskiego, który zmierzy się z Gregiem Collinsem. Na FFF 2 wystąpią również Dariusz "DJ Decks" Działek, Rafał "Tito" Kryla, Damian "Rest" Osytek, Paweł "Trybson" Trybała czy były piłkarz ręczny Damian Kostrzewa. Jak wygląda karta walk gali?

W walce wieczoru gali FFF 2 były kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem. Panowie mają kilka niewyjaśnionych spraw i gorące temperamenty, co tylko dodaje pikanterii temu pojedynkowi.

 

Z legendą sceny rapowej nad Wisłą Dariuszem "DJ Decksem" Działkiem rękawice skrzyżuje młodszy brat Radka Słodkiewicza - Tomasz. Jeden znany jest ze świata muzycznego, drugi sięgał po wiele sukcesów w kulturystyce. DJ Decks swojego czasu należał do kadry Polski taekwondo. Przez lata grał także w rugby. Słodkiewicz z kolei ma także na koncie lata spędzone na treningach sportów walki, w szczególności brazylijskiego jiu-jitsu.

 

Zwycięzca walki wieczoru gali FFF 1 Paweł „Trybson” Trybała zmierzy się na drugiej odsłonie organizacji z byłym piłkarzem ręcznym i reprezentantem Polski Damianem Kostrzewą. Trybson podczas pierwszej edycji błyskawicznie rozprawił się z Marcinem Najmanem. Kostrzewa jednak planuje zawiesić poprzeczkę znacznie wyżej. Były lewoskrzydłowy reprezentacji Polski dotychczas stoczył jedną walkę na zasadach mieszanych sztuk walki i zakończył ją z powodzeniem w drugiej minucie rywalizacji. Czy okaże się wymagającą przeszkodą dla Trybsona?

 

W pozostałych walkach dojdzie m.in. do konfrontacji tancerza Rafała „Tito” Kryli z członkiem legendarnego zespołu hip-hopowego Dixon37 - Damianem "Restem" Osytkiem. W organizacji w bezpośrednim starciu zadebiutują również panie znane z mediów społecznościowych - Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska oraz Patrycja "Lady Squat" Zahorska.

 

Karta walk FFF 2:

 

Piotr Świerczewski vs Greg Collins
Dariusz "DJ Decks" Działek vs Tomasz Słodkiewicz
Paweł "Trybson" Trybała vs Damian Kostrzewa
Patrycja "Lady Squat" Zahorska vs Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska
Rafał „Tito” Kryla vs Damian "Rest" Osytek

Filip Bątkowski vs Hubert Sulewski

Justyna Haba vs Klaudia Pawicka

 

Bilety na FFF 2 już w sprzedaży na ebilet.pl oraz abilet.pl!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie