FFF 2: Way of Blonde zadziwi kibiców? "Nie będzie klepania, tylko prawdziwy ogień"

Sporty walki

To ma być najgorętsze starcie gali FFF 2 w Zielonej Górze. Już 21 grudnia w kwadratowej klatce zmierzą się Way of Blonde i Lady Squat. - Będzie prawdziwy ogień. Nie będzie nudno i nie będzie klepania się po twarzach. To będzie prawdziwa walka - powiedziała Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska.

Na galach FFF dochodzi do konfrontacji zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych oraz rozpoznawalnych medialnie. Już 21 grudnia odbędzie się druga edycja wydarzenia. Swoich sił w nowej dziedzinie spróbują m.in. Karolina Brzuszczyńska oraz Patrycja Zahorska.

 

- Wcześniej miałam doświadczenie w taekwondo. Startowałam w zawodach, szło mi całkiem nieźle. Później z różnych powodów musiałam jednak zrezygnować, ale cały czas marzyłam o tym, aby jeszcze spróbować sił w sportach walki. Przyszła taka okazja. Otrzymałam propozycję od FFF i z niej skorzystałam. Stwierdziłam, że to coś dla mnie. MMA jest dla mnie czymś nowym, ale pomyślałam, że spróbuję - opowiedziała Brzuszczyńska.

 

Way of Blonde to Instagramerka i Youtuberka. 26-latka jest również zapaloną sportsmenką, która od dziecka ma styczność z wieloma dyscyplinami. Warszawianka jest także czarnym pasem taekwondo, w którym zdobyła między innymi brązowy medal Mistrzostw Polski oraz srebro na Pucharze Europy. Teraz szkoli swoje umiejętności w mieszanych sztukach walki.

 

- Trenuję pod okiem Antka Chmielewskiego. Uczęszczam na zajęcia grupowe, ale także na treningi indywidualne. Ja już w przeszłości poznałam smak sportów walki i wiedziałam, czego mogę się spodziewać. Tęskniłam za tym, ale przestawiłam się na ten tryb treningowy. MMA jest jednak zdecydowanie bardziej skomplikowaną i złożoną dyscypliną. Trzy miesiące to bardzo mało czasu, aby wszystko pojąć. Robimy jednak wszystko, żeby wyglądało to jak najlepiej - zdradziła.

 

Brzuszczyńska na gali FFF 2 zmierzy się z Patrycją Zahorską. Rywalka, znana w mediach społecznościowych jako Lady Squat, ma sportowe geny. Jej tata jest trenerem od przygotowania fizycznego w GKS-ie Katowice, a mama była lekkoatletką. Czego Way of Blonde może spodziewać się po przeciwniczce?

 

- Jest wyższa i cięższa ode mnie. Wierzę, że jednak moje doświadczenie zniweluje te różnice warunków fizycznych. Wiem, że ma za sobą starty w fitnessie. Ja nie startowałam, ale kojarzyłam jej osobę. Wiem, że ma bardzo dobre przygotowania i z tego powodu się cieszę. To będzie dla mnie jeszcze większe wyzwanie - oceniła Brzuszczyńska.

 

Starcie kobiet zapowiedziano jako najgorętsze zestawienie w tej klatce. Czy faktycznie takiej wysokiej temperatury możemy spodziewać się w kwadratowej klatce FFF?

 

- Będzie prawdziwy ogień. Nie będzie nudno i nie będzie klepania się po twarzach. To będzie prawdziwa walka - skwitowała krótko Brzuszczyńska.

 

Bilety na FFF 2 już w sprzedaży na ebilet.pl oraz abilet.pl!

 

W walkach wieczoru drugiej gali FFF były reprezentant Polski w piłce nożnej i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem, a legenda sceny hip-hopowej, DJ Decks skrzyżuje rękawice z popularnym kulturystą, Tomasz Słodkiewicz.

 

W załączonym materiale wideo rozmowa z Karoliną "Way of Blonde" Brzuszczyńską.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie