PlusLiga: MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Przed siatkarzami Asseco Resovii Rzeszów zaległy mecz szóstej kolejki PlusLigi z ostatnim w tabeli MKS Będzin. Siatkarze Jakuba Bednaruka w poprzedniej kolejce przełamali się wygrywając 3:2 z Indykpolem AZS Olsztyn. Czy pójdą za ciosem i pogrążą również rzeszowian? Transmisja meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów w Polsacie Sport.

Trwający sezon jest dla ekipy z Rzeszowa koszmarny. Zespół od wielu lat stawiany w roli faworyta do mistrzowskiego tytułu przegrywa mecz za meczem. W ostatniej kolejce podopieczni Piotra Gruszki zostali upokorzeni przegrywając w fatalnym stylu przed własną publicznością 0:3 z Jastrzębskim Węglem.

 

- Zagraliśmy tragiczne spotkanie, zresztą nie pierwsze w tym sezonie... Jest nam wstyd - powiedział wtedy rozgrywający drużyny z Rzeszowa Marcin Komenda.

 

Trener Gruszka przyznał, że w PlusLidze nie ma już drużyny, przed którą jego podopieczni nie czują respektu. W czwartek czeka ich teoretycznie najłatwiejsze jak dotąd zadanie, bo zmierzą się z ostatnią w tabeli drużyną z Będzina.

 

Siatkarze Bednaruka mimo fatalnego początku udowodnili w poprzednim spotkaniu, że potrafią zagrozić mocniejszym drużynom. Dotkliwie przekonali się o tym olsztynianie, którzy ulegli będzinianom przed własną publicznością 2:3.

 

Czy ekipa MKS Będzin pójdzie za ciosem i pogrąży Asseco Resovię? Przekonamy się już wieczorem.

 

Transmisja meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze