FFF 2: Świerczewski, Trybson i inni. Bohaterowie gali po raz pierwszy stanęli twarzą w twarz! (WIDEO)

Sporty walki

W piątek doszło do oficjalnej konferencji prasowej przed galą FFF 2, która 21 grudnia odbędzie się w Zielonej Górze. Jednym z komentatorów wydarzenia będzie Robert Burneika, który podczas konferencji... pilnował porządku.

Bilety na FFF 2 już w sprzedaży na ebilet.pl oraz abilet.pl!

 

W piątek po raz pierwszy "face to face" stanęli ze sobą uczestnicy drugiego wydarzenia organizacji FFF. W Zielonej Górze swoje umiejętności zaprezentują między innymi Piotr Świerczewski czy Greg Collins, którzy zmierzą się w walce wieczoru. W kwadratowej klatce w sportach walki sprawdzi się też legendarny Dj Decks, który zawalczy ze znacznie młodszym Tomaszem Słodkiewiczem. Patrząc na wzrost obu zawodników, sporą przewagę warunków fizycznych będzie miał ten pierwszy. Wywodzący się z kulturystyki Słodkiewicz z pewnością będzie silniejszy, więc starcie obu panów zapowiada się niezwykle ciekawie!

 

Po raz drugi w FFF zawalczy też Paweł Trybała, znany lepiej jako Trybson, który sprawdzi byłego piłkarza ręcznego Damiana Kostrzewę. W Zielonej Górze dojdzie też do pierwszej walki kobiet w historii FFF. Patrycja "Lady Squat" Zahorska czy Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska - która z pań będzie górą?

 

Karta walk FFF 2:

 

Piotr Świerczewski vs Greg Collins
Dariusz "DJ Decks" Działek vs Tomasz Słodkiewicz
Paweł "Trybson" Trybała vs Damian Kostrzewa
Patrycja "Lady Squat" Zahorska vs Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska
Rafał „Tito” Kryla vs Damian "Rest" Osytek

Filip Bątkowski vs Hubert Sulewski

TBA vs TBA

 

Bilety na FFF 2 już w sprzedaży na ebilet.pl oraz abilet.pl!

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze