Niemieccy siatkarze walczą o igrzyska. Liczą na wsparcie... polskich kibiców

Inne
Niemieccy siatkarze walczą o igrzyska. Liczą na wsparcie... polskich kibiców
fot. Cyfrasport

"Niemiecka Federacja Piłki Siatkowej przygotowała dla kibiców z Polski specjalną ofertę na bilety na styczniowe kwalifikacje olimpijskie w Berlinie. Szczegóły poniżej, a także w załączonej ulotce" - możemy przeczytać w wiadomości na oficjalnej stronie Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

"Drodzy Kibice Siatkówki!

 

Polska już zakwalifikowała się na igrzyska olimpijskie. Ten krok chce zrobić także niemiecka reprezentacja, która w dniach 5–10 stycznia rozegra turniej w hali Maxa Schmelinga w Berlinie. Zawodnicy ucieszą się ze wsparcia polskich fanów.

 

Polscy miłośnicy piłki siatkowej znają gwiazdy niemieckiej siatkówki dzięki postaciom Georga Grozera, Jochena Schöpsa, Lukasa Kampy, Christiana Fromma, Rubena Schotta oraz Davida Sossenheimera, którzy albo pozostawili po sobie ślad, albo aktualnie grają w lidze mistrzów świata".

 

Powyższy komunikat, który przekazał PZPS na łamach swojej strony świadczy o tym, że nasi zachodni sąsiedzi bardzo liczą na głośny doping nie tylko swoich fanów, ale również tych z Polski. Z tej okazji organizatorzy turnieju kwalifikacyjnego w Berlinie postanowili przygotować specjalną zniżkę dla Biało-Czerwonych fanów.

 

- Wszyscy kibice z Polski otrzymują 20% rabatu na bilety każdej kategorii, aby w styczniu 2020 roku w Berlinie swoją energią pomóc w spełnieniu marzenia niemieckiej kadry o występie na igrzyskach olimpijskich. Poprzez ten link wszyscy fani otrzymają 20% rabatu na bilety każdej kategorii: http://bit.ly/TicketsPoland - możemy przeczytać w komunikacie.

 

Przypomnijmy, że w styczniu 2016 roku reprezentacja Niemiec odpadła z gry o awans na igrzyska do Rio de Janeiro, przegrywając decydujące starcie w Berlinie z... Polską 2:3. Biało-Czerwoni po dramatycznych okolicznościach zapewnili sobie udział w światowym turnieju kwalifikacyjnym w Tokio, gdzie zajęli pierwsze miejsce. Tym razem niemieccy siatkarze z Polską nie zagrają, ale liczą na przybycie do Berlina polskich sympatyków.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie