Liverpool nie zwalnia tempa. Watford pokonane

Piłkarze Liverpoolu pokonali na własnym stadionie Watford 2:0 w sobotnim meczu 17. kolejki ligi angielskiej. To była szesnasta wygrana w obecnym sezonie "The Reds", którzy zdecydowanie prowadzą w tabeli.

Spotkanie lidera z ostatnią drużyną w tabeli było znacznie bardziej wyrównane niż wskazywały zajmowane lokaty. Gdyby piłkarze Watfordu byli nieco bardziej skuteczni, mogli pokusić się o niespodziankę. W kluczowych momentach brakowało im jednak dokładności.

Takich problemów nie mieli gospodarze. Prowadzenie Liverpoolowi w 38. minucie dał Mohamed Salah, który popisał się ładnym strzałem z okolicy linii pola karnego. Egipcjanin przypieczętował wygraną w 90. minucie z bliska piętą umieszczając piłkę w siatce.

Podopieczni trenera Juergena Kloppa mają w tabeli 11 punktów przewagi nad Leicester City.

Mecz "Lisów" na ich stadionie z Norwich City rozpocznie się o godzinie 16.00.