PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podejmą w ramach 10. kolejki zespół Indykpolu AZS Olsztyn. Zdecydowanym faworytem spotkania są mistrzowie Polski i obecni liderzy Plusligi. Czy Akademicy pokuszą się o niespodziankę? Relacja i wynik meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn od 17:30 na Polsatsport.pl

Gospodarze sobotniego spotkania są na fali. Na dziesięć rozegranych spotkań zespół Nikoli Grbicia wygrał aż dziewięć. Potknął się tylko raz na własnym parkiecie z wicemistrzami kraju Vervą Warszawa Orlen Paliwa. Z 27 punktami przewodzi w tabeli i nic nie zwiastuje, aby taka sytuacja mogła się zmienić... chyba, że w Kędzierzynie-Koźlu o sensację pokuszą się olsztynianie.


Może być o to jednak trudno z dwóch powodów. Pierwszym z nich są morale drużyny. Te z pewnością osłabiły się po niespodziewanej porażce w ostatniej kolejce z MKS-em Będzin, będącym na dnie ligowej tabeli. Po drugie zespół gości przegrał ostatnie dziesięć spotkań z mistrzami kraju. Ostatni triumf siatkarzom Indykpolu AZS przydarzył się cztery i pół roku temu. Na wyjeździe takiej sztuki jeszcze wcześniej -  3 marca 2012 roku. Czy w sobotnim starciu będą w stanie zaskoczyć i odnieść tak wyczekiwane zwycięstwo?


Relacja i wynik meczu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn od 17:30 na Polsatsport.pl.

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze