PlusLiga: Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla podejmą GKS Katowice w siatkarskich derbach Śląska. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 10. kolejki PlusLigi. Transmisja meczu Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice w Polsacie Sport od godziny 14.45.

Podopieczni trenera Dariusza Daszkiewicza w dotychczasowych dziesięciu meczach, aż siedem razy grali tie-breaki. Wygrali łącznie trzy mecze i zgromadzili na swym koncie 12 punktów. W poprzedniej kolejce ulegli po zaciętym meczu we własnej hali drużynie Verva Warszawa Orlen Paliwa 2:3.

 

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla rozegrali już dwanaście meczów, a dziewięć z nich wygrali; zgromadzili 25 oczek, co daje im miejsce w czołówce tabeli. Po odejściu trenera Roberto Santilliego wyraźnie nabrali wiatru w żagle, wygrywają ostatnio pewnie, nie tylko w PlusLidze (3:0 z Asseco Resovią), ale również w Lidze Mistrzów (3:0 z Halkbankiem Ankara).

 

Jastrzębie jest teraz w dobrym momencie, gra bardzo dobrze po zmianie trenera. Będzie ciężko ich "ukłuć", ale nie mamy nic do stracenia. Jak pokazuje ten sezon, gramy naprawdę dobrze z zespołami z ligowego topu, potrzeba tylko pokazać to, co mamy najlepsze, od początku do końca. W ostatnim meczu spisaliśmy się dobrze, ale zabrakło kropki nad i, a tak naprawdę mogliśmy wygrać za trzy punkty, nie zabrakło nam do tego dużo. Każdy punkt zdobyty w Jastrzębiu-Zdroju byłby przez nas mile widziany, a zwycięstwo jest jak najbardziej realne. Gramy z dobrym zespołem, ale umiemy się postawić i wierzę, że to zrobimy – powiedział środkowy GKS Miłosz Zniszczoł.

Transmisja meczu Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice w Polsacie Sport w sobotę 14 grudnia od godziny 14.45.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze