Zapytaj Leona! Weź udział w zabawie Polsatu Sport

Siatkówka
Zapytaj Leona! Weź udział w zabawie Polsatu Sport
fot. Cyfrasport

Fanów siatkówki i Wilfredo Leona zapraszamy do wzięcia udziału w akcji "Zapytaj Leona". Na czym polega cała zabawa? Od naszych czytelników zbierzemy pytania do czołowego polskiego siatkarza, a następnie 10 najciekawszych przekażemy naszym reporterom, którzy zadadzą je w czasie wywiadu.

To był niezwykły sezon dla Wilfredo Leona. Pod koniec lipca, po dwóch latach oczekiwania, jeden z najlepszych siatkarzy świata zadebiutował w reprezentacji Polski. Szybko stał się niezwykle ważnym ogniwem drużyny Vitala Heynena. Miał ogromny wkład w jej sukcesy w minionym sezonie: kwalifikację do igrzysk olimpijskich Tokio 2020, brązowy medal mistrzostw Europy oraz srebro Pucharu Świata. Po tych osiągnięciach Leon znalazł się w gronie nominowanych w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2019 Roku.

 

Przyjmujący Sir Safety Perugia wróci do Polski przy okazji meczu Ligi Mistrzów z drużyną Verva Warszawa Orlen Paliwa, który zostanie rozegrany w najbliższy wtorek na Torwarze. Przy okazji wizyty w stolicy, znakomity siatkarz odpowie również na Wasze pytania.

 

Pytania do Wilfredo Leona można zadawać do poniedziałku do godziny 17.00 klikając w ten LINK.

Redakcja, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze