NHL: Trzy gole Jets w 96 sekund

Hokeiści Winnipeg Jets zdobyli trzy gole w zaledwie 96 sekund drugiej tercji wygranego meczu z Philadelphia Flyers 7:3 w lidze NHL.

Między 34. a 35. minutą na listę strzelców wpisali się: Mark Scheifele, Logan Shaw oraz Patrik Laine. Po trafieniu ostatniego z wymienionych Jets prowadzili aż 6:1.

Po drugiej tercji bramkarza Flyers Briana Elliotta zastąpił Carter Hart, a jego zdołał pokonać tylko Kyle Connor w 47. minucie.

W innym niedzielnym spotkaniu zespół Chicago Blackhawks triumfował w rywalizacji z Minnesota Wild 5:3, a hat-trickiem - pierwszym w tym sezonie - popisał się Patrick Kane. Trafiał do siatki rywali w 8., 12. i 59. minucie.

Po dwóch częściach gry był remis 3:3, a w ostatniej o sukcesie "Czarnych Jastrzębi" przesądzili Brandon Saad w 54. minucie i Kane.

w Las Vegas miejscowi Golden Knights wygrali z Vancouver Canucks 6:3, a najlepiej zagrał Max Pacioretty, który zapisał na koncie po dwie bramki i asysty.