PlusLiga: Niecodzienny błąd siatkarza MKS-u Będzin! Wpadł w siatkę... stopą (WIDEO)

W spotkaniu MKS-u Będzin z Cuprum Lubin było wszystko. Zwroty akcji, ogromne emocje, pięć setów i mecz zakończony czerwoną kartką. Do ciekawej sytuacji doszło też w czwartej partii, kiedy siatkarz ekipy gospodarzy... wpadł w siatkę stopą.

Do błędu doszło w czwartym secie przy stanie 8:5 dla zespołu z Dolnego Śląska. Niemiec starał się dogonić uciekającą na ataku piłkę, jednak po wideo-weryfikacji zauważono jego błąd: wystawił nogę tak daleko, że dotknął dolnej krawędzi siatki stopą!

Strata punkty nie podłamała jednak podopiecznych Jakuba Bednaruka, którzy ostatecznie wygrali tego seta do 19. Triumfowali też w decydującej partii, zapisując na swoim koncie drugie zwycięstwo w obecnym sezonie PlusLigi.

Niecodzienny błąd siatkarza MKS-u Będzin w załączonym materiale wideo.