Liga Mistrzów: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Sir Safety Conad Perugia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

We wtorek dojdzie do niezwykle ciekawie zapowiadającego się spotkania w siatkarskiej Lidze Mistrzów. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa podejmie Sir Safety Conad Perugia z Wilfredo Leonem w składzie. Kto będzie górą w tym starciu? Relacja i wynik na żywo meczu VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Sir Safety Conad Perugia od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

Perugia po dwóch kolejkach Ligi Mistrzów ma na swoim koncie dwie wygrane. Podopieczni Vitala Heynena w pierwszej serii gier ograli 3:1 portugalską Benfikę, a w drugiej kolejce wygrali bez straty seta z Tours. Francuzów do zera pokonali też siatkarze z Warszawy, ale niespodziewanie przegrali z ekipą z Lizbony. Portugalczycy ograli siatkarzy Andrei Anastasiego 3:1.

 

- W tym spotkaniu nie podjąłem dobrych decyzji. Mieliśmy jednak wówczas sporo drobnych kłopotów zdrowotnych. Chciałem też dać odpocząć kilku zawodnikom, którzy mają za sobą występy w reprezentacjach i są już zmęczeni - zaznaczył szkoleniowiec.

 

Bartosz Kwolek, zawodnik zespołu VERVA Warszawa ORLEN Paliwa i reprezentacji Polski, stwierdził, że on i jego koledzy z drużyny we wtorek będą musieli uważać między innymi na mocne zagrywki Leona.

 

- To jest taka siła i moc, że ciężko znaleźć na to lekarstwo. Trzeba będzie bardziej uważać w obronie - wyznał Kwolek.

 

Czy siatkarzom ze stolicy uda się powstrzymać Leona i spółką? Przekonamy się już we wtorkowy wieczór!

 

Relacja i wynik na żywo meczu VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Sir Safety Conad Perugia od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie