Way Of Blonde: W klatce będę równie odważna, co na zdjęciach z partnerką

Sporty walki

- Myślę, że w klatce będę równie odważna, co na zdjęciach, na których pozuję ze swoją partnerką. Czuję się dobrze przygotowana, a zaplecze z taekwondo powinno zagwarantować mi bezpieczeństwo. Nie chciałabym zdradzać gameplanu na zbliżającą się walkę, ale raczej będę starał się utrzymać ją w stójce - powiedziała "Way Of Blonde" przed debiutancką walką z "Lady Squat" na gali FFF 2.

Na gali FFF 2 dojedzie do jednego z najgorętszych walk w historii polskiego MMA. Instruktorka taekwondo i trenerka personalna Karolina "Way Of Blonde" Brzuszczyńska zmierzy się w klatce z Patrycją "Lady Squat" Zahorską. Obie mają jednak inne wizje zbliżającego się, debiutanckiego pojedynku.

 

- Myślę, że w klatce będę równie odważna, co na zdjęciach, na których pozuję ze swoją partnerką. Czuję się dobrze przygotowana, a zaplecze z taekwondo powinno zagwarantować mi bezpieczeństwo. Nie chciałabym zdradzać gameplanu na zbliżającą się walkę, ale raczej będę starał się utrzymać ją w stójce - powiedziała "Way Of Blonde".

 

 

Z kolei jej rywalka, która na co dzień również jest trenerką personalną, a do tego zajmuje się organizowaniem imprez masowych, planuje jak najszybciej sprowadzić walkę do parteru.

 

- Zawsze miło jest wbić przeciwniczce szpileczkę. Moim priorytetem będzie wykorzystanie przewagi warunków fizycznych, ale czy to się uda, zobaczymy - powiedziała z kolei "Lady Squat".

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hands up ! 7 days left 🙋🏽‍♀️ 💥 @fff_mma 💥

Post udostępniony przez PATRYCJA ZAHORSKA (@ladysquat)

 

Co skłoniło tak piękne kobiety do wejścia w brutalny i krwawy świat MMA?

 

- Lubię sprawdzać się na wielu płaszczyznach i ciągle szukam nowych wyzwań. Gdy organizacja FFF przedstawiła propozycję walki, to od razu wiedziałam, że chcę to zrobić. Całe serce oddaje teraz przygotowaniom i czuję się pewnie - zakończyła "Lady Squat".

 

Gala FFF 2 odbędzie się 21 grudnia 2019 roku w Zielonej Górze. Transmisja tego wydarzenia na sportowych antenach Polsatu.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie