Za luksus trzeba płacić. Ronaldo wydał fortunę

Piłka nożna
Za luksus trzeba płacić. Ronaldo wydał fortunę
fot. PAP/EPA

Cristiano Ronaldo sięgnął do kieszeni, tym razem bardzo głęboko. Piłkarz Juventusu i lider reprezentacji Portugalii zapłacił ogromną sumę za luksusowy apartament w Lizbonie. Jeżeli wrażenia nie robią "zaledwie" trzy sypialnie, to dodajmy do tego basen, SPA, piękny widok i położenie przy Avenida de Liberdade. Ta aleja jest uważana za 35. najdroższą ulicę świata.

Avenida de Liberdade to piękna aleja, której zabudowa odzwierciedla architekturę portugalską z końca XIX, aż do początków XXI wieku. Jej chodniki i ronda wyłożone są tradycyjną portugalską mozaiką, a ze względu na malowniczość, hotele, luksusowe sklepy i teatry jest jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych Lizbony. Teraz dojdzie jeszcze jedna atrakcja, apartament słynnego CR7.

 

Dziennikarze "Daily Mirror" piszą, że to najdroższa nieruchomość w stolicy Portugalii, Ronaldo zapłacił za nią 7,2 mln euro. Informacja o kolejnej inwestycji piłkarza już obiegła media społecznościowe.

Apartament ma prawie 290 metrów kwadratowych i jest kolejną taką inwestycją piłkarza Juve. Ronaldo upodobał sobie bowiem nieruchomości. Teraz pojawiły się już opinie, że najnowszy zakup jest znakiem, iż po zakończeniu kariery piłkarz osiedli się właśnie w Lizbonie. 5 lutego przyszłego roku Ronaldo skończy 35 lat.

WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze