Drzyzga wytypował dziesiątkę w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu

Inne

Gala Mistrzów Sportu odbędzie się 4 stycznia. To właśnie podczas niej ogłoszony zostanie zwycięzca w Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca Polski w 2019 roku. Prezentujemy dziesiątki wytypowane przez naszych ekspertów. Jako kolejny tego zadania podjął się Wojciech Drzyzga.

Od 1926 roku Plebiscyt Przeglądu Sportowego jest najważniejszym i najbardziej cenionym przez polskich sportowców rankingiem. W roku 2018 do akcji włączyła się Telewizja Polsat. 4 stycznia poznamy rozstrzygnięcie zagadki. Kto zostanie najlepszym sportowcem 2019 roku?

 

W gronie nominowanych znaleźli się przedstawiciele różnych dyscyplin sportu od skoków narciarskich, przez lekkoatletykę, siatkówkę po żużel. Każdy z nich zasłynął szczególnymi osiągnięciami.

 

Dziesiątka Wojciecha Drzyzgi w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca 2019 roku:

 

1. Wilfredo Leon (siatkówka)
2. Robert Lewandowski (piłka nożna)
3. Paweł Fajdek (lekkoatletyka)
4. Bartosz Zmarzlik (żużel)
5. Dawid Kubacki (narciarstwo klasyczne)
6. Czwórka bez sternika mężczyzn (Mateusz Wilangowski, Mikołaj Burda, Marcin Brzeziński, Michał Szpakowski) (wioślarstwo)
7. Sztafeta 4x400 m kobiet (Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic) (lekkoatletyka)
8. Marcin Lewandowski (lekkoatletyka)
9. Malwina Smarzek-Godek (siatkówka)
10. Mateusz Ponitka (koszykówka)

 

Oddaj głos na swojego faworyta w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2019 Roku [TUTAJ].

WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie