FFF 2: Kolejne wyzwanie "Trybsona" po wygranej z Najmanem (WIDEO)

Sporty walki

W jednej z najciekawszych walk gali Free Fight Federation 2 Paweł Trybała zmierzy się z Damianem Kostrzewą. Gala odbędzie się w najbliższą sobotę w Zielonej Górze.

Były reprezentant Polski w piłce ręcznej pierwsze kroki w MMA ma już za sobą. W debiutanckiej walce pokonał w pierwszej rundzie Piotra Czapiewskiego.

 

- Moja pierwsza zawodowa walka skończyła się dosyć szybko. Teraz jesteśmy gotowi ze sztabem na pełen dystans czasowy. Nigdy nie bałem się wyzwań, dlatego, jak tylko dostałem tę ofertę, od razu ją zaakceptowałem - powiedział Kostrzewa.

 

"Trybson" stoczył już osiem walk w MMA. Na gali Free Fight Federation w ekspresowym tempie poradził sobie z Marcinem Najmanem. Walka trwała zaledwie... 41 sekund. Przed walką padło wiele ostrych słów, ale niedawno Trybała i Najman zakopali topór wojenny.

 

- Sport powinien łączyć, a nie dzielić. Na początku zbyt dobrego przykładu nie daliśmy, ale to były wielkie emocje, które poszły w niepamięć. Podaliśmy sobie ręce i pogodziliśmy się - wyznał Trybała.

 

Kostrzewa ma na walkę określony cel.

 

- Przede wszystkim chciałbym udowodnić, że jestem zawodnikiem MMA. Dużo ludzi patrzy na mnie jeszcze jako na piłkarza ręcznego. Ale mam nadzieję, że pozytywnie się rozczarują, bo naprawdę przepracowaliśmy ten rok bardzo ciężko - podkreślił.

 

Bilety na FFF 2 w sprzedaży na ebilet.pl oraz abilet.pl!

MB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze