LM siatkarzy: Jastrzębski Węgiel - VC Greenyard Maaseik. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W czwartek Jastrzębski Węgiel rozegra ostatnie spotkanie przed własną publicznością w 2019 roku. Zespół z PlusLigi podejmie lidera grupy C Ligi Mistrzów CEV, który ma na swoim koncie dwa pięciosetowe zwycięstwa. Relacja i wynik na żywo z meczu Jastrzębski Węgiel - VC Greenyard Maaseik od godz. 18:00.

- Przed nami ciężki mecz. Na pewno oglądając przez ostatnie sezony mecze Maaseik widać, że jest to zespół, który nigdy nie odpuszcza, w którym nie ma może wielkich nazwisk, ale stanowią oni wspaniały kolektyw. Zwycięstwo przeciwko Kazaniowi z zeszłego tygodnia i powrót z wyniku 0:2, mówi bardzo wiele o tym zespole – uważa Jakub Popiwczak, siatkarz Jastrzębskiego Węgla.

 

- Spodziewam się trudnego meczu, trochę podobnego do ostatniego spotkania przeciwko GKS Katowice. Analizy rywala dopiero przed nami, ale oczywiście sprawdziłem ich wyniki i odnotowałem, że byli w stanie wrócić do gry dwa razy ze stanu 0:2 w setach. Zwłaszcza ten wynik przeciwko Kazaniowi robi wrażenie. To mogło dać im ogromny zastrzyk pozytywnej energii i pewności siebie. Mają w składzie ciekawe nazwiska, a my musimy być gotowi na grę na naszym najwyższym poziomie - dodał Lukas Kampa.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Jastrzębski Węgiel - Noliko Maaseik od godz. 18:00.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze