Real Madryt szuka sprawiedliwości po El Clasico! Domaga się nagrania audio z systemu VAR

Piłka nożna
Real Madryt szuka sprawiedliwości po El Clasico! Domaga się nagrania audio z systemu VAR
fot. PAP

Według wielu mediów, Realowi Madryt w starciu z FC Barcelona należały się nawet dwa rzuty karne. Najgłośniej jest o ataku Clementa Lengleta na Raphaela Varane'a. Media pokazały zdjęcia mocno podrapanej nogi Francuza, a jego klub domaga się od władz La Liga... nagrania audio prosto z systemu VAR, gdy sędziowie mieli dyskutować o potencjalnej jedenastce.

Sędzia Alejandro Hernandez Hernandez nie odgwizdał faulu za rzekomy faul na obrońcy Realu Madryt. W 18. minucie El Clasico próbował on minąć swojego rodaka, ale system VAR potwierdził decyzję arbitra.

 

 

Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, ale Królewscy nie potrafią pogodzić się z tą decyzją i szukają sprawiedliwości. Według nich rzut karny był ewidentny, a wynik jednego z najważniejszych meczów w trakcie sezonu został w ten sposób wypaczony.

 

Jose Luis Sanchez z El Chiringuito twierdzi, że klub z Madrytu złoży oficjalną prośbę o otrzymanie nagrania dźwiękowego z tamtej sytuacji. Sędziowie dyskutowali wówczas z pomocą systemu o potencjalnym faulu, jednak podjęli decyzję o braku faulu.

 

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze