Ronaldo rzucił wyzwanie... Leonowi. Niesamowity obrazek (WIDEO)

Siatkówka
Ronaldo rzucił wyzwanie... Leonowi. Niesamowity obrazek (WIDEO)
fot. PAP

We wtorek Sir Safety Perugia pokonała na wyjeździe VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa 3:1 w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Bohaterem włoskiej ekipy był Wilfredo Leon, który kolejny raz udowodnił swoje olbrzymie umiejętności. Dzień później, inna włoska drużyna - piłkarska, z innym gwiazdorem - Cristiano Ronaldo pokonała na wyjeździe Sampdorię 2:1 w 17. kolejce Serie A. Jedną z głównych ról odegrał Portugalczyk, który strzelił zwycięskiego gola. Na pozór oba wydarzenia niewiele łączy. A jednak...

Ronaldo znów wzbudził zachwyt wśród kibiców i ekspertów, strzelając efektownego gola głową. W powtórkach wideo widać jak Portugalczyk wznosi się na nieosiągalny dla innych zawodników pułap. Zwłaszcza ujęcia uchwycone w zwolnionym tempie mogą budzić podziw wobec wyskoku CR7.

 

 

Takie obrazki, pół żartem, pół serio skłaniają kibiców do dyskusji.... jak Ronaldo poradziłby sobie na siatkarskim parkiecie. Biorąc pod uwagę jego potężny wyskok, można powiedzieć, że stanowiłby nie lada konkurencję dla Wilfredo Leona, który również słynie z tego, że potrafi wznieść się na wysokość "pierwszego piętra". Obaj panowie zostali bohaterami swoich włoskich drużyn.

 

"Skacze wyżej niż Wilfredo Leon w ataku!", "Dosiężny lepszy od większości siatkarzy" - to tylko niektóre komentarze internautów pod adresem Ronaldo. Wielu kibiców z pewnością chciałoby zobaczyć pojedynek na siatce pomiędzy najlepszym siatkarzem świata - Leonem, a uznawanym przez wielu za najlepszego piłkarza świata - Ronaldo. Jeżeli bowiem szukać podobieństw pomiędzy tymi dwoma osobistościami w swoich dyscyplinach, to niewątpliwie byłby to właśnie wyskok.

 

WYNIKI I TABELA SERIE A

WYNIKI I TABELA LM SIATKARZY

 

W załączonym materiale wideo rozmowa z Wilfredo Leonem.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie