FFF 2: Way of Blonde - Lady Squat. Zapowiedź gorącej walki (WIDEO)

Sporty walki

Gala FFF 2 już w sobotę! 21 grudnia w Zielonej Górze swoich sił w MMA spróbują Karolina Brzuszczyńska oraz Patrycja Zahorska, znane pod pseudonimami "Way of Blonde" i "Lady Squat". Oto oficjalna zapowiedź!

Zahorska w przeszłości startowała w bikini fitness kobiet. Na mistrzostwach Polski w Kielcach wywalczyła tytuł mistrzyni Polski. Do debiutu w MMA przygotowywała się w Warszawskim Centrum Atletyki.

 

- Wiem, że ma czarny pas. Nie oglądałam jej walk. Ja ufam przede wszystkim swoim trenerom, którzy plan na walkę już opracowali. Cały czas robimy treningi tylko pod tę walkę i mam nadzieję, że rozegra się w parterze, gdzie będę mogła wykorzystać swoje warunki fizyczne. Taekwondo to nie jest MMA, więc jestem też ciekawa, jak Karolina poradzi sobie w innych płaszczyznach tego sportu. Nie ukrywam, że liczymy na zwycięstwo - stwierdziła Lady Squat.

 

Brzuszczyńska przyznaje, że jej rywalka ma lepsze warunki fizyczne. - Jest wyższa i cięższa ode mnie, ale myślę, że moje doświadczenie związane z taekwondo i przewaga stójkowa zniwelują tę różnicę wagi i wzrostu - oceniła.

 

Way of Blonde to popularna Youtuberka, która od dziecka ma styczność z wieloma dyscyplinami. W przeszłości trenowała już sporty walki.

- Wcześniej miałam doświadczenie w taekwondo. Startowałam w zawodach, szło mi całkiem nieźle. Później z różnych powodów musiałam jednak zrezygnować, ale cały czas marzyłam o tym, aby jeszcze spróbować sił w sportach walki. Przyszła taka okazja. Otrzymałam propozycję od FFF i z niej skorzystałam - opowiedziała Brzuszczyńska.

 

Bilety na FFF 2 już w sprzedaży na ebilet.pl oraz abilet.pl!

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze