Gacek: Problemy scementowały zespół. Jesteśmy gotowi na walkę o mistrzostwo Polski

Siatkówka

Prezes VERVY Warszawa Orlen Paliwa, Piotr Gacek był gościem magazynu #7strefa i opowiedział o dyspozycji swojego zespołu, który znajduje się w czołówce PlusLigi. "Jesteśmy świadomi siły naszego zespołu i celem pozostaje mistrzostwo Polski" - powiedział były reprezentant.

- Liga jest bardzo równa, bardzo wyrównana. Gdziekolwiek się nie wybierzemy, trzeba uważać na każdego rywala. Mecz z Będzinem, wygrany na papierze, stworzył nam mnóstwo problemów i byliśmy blisko utraty punktów. W rundach zasadniczych ZAKSA jest wiodącą drużyną w PlusLidze, ale nie ma aż tak dużej przewagi punktowej, jak w poprzednich sezonach - powiedział Gacek.

 

Czy po tych wszystkich perypetiach cel VERVY Warszawa się nie zmienił i jest to mistrzostwo Polski?

 

- Nie zmienił się. Jesteśmy świadomi swojej siły, mamy bardzo mocny zespół i walczymy o najwyższe cele. Mamy tę przewagę, że przy wszystkich problemach, które mieliśmy nasza grupa zbudowała się bardzo mocno. Po tych problemach jest to nasza wartość dodana, to powtarzają wszyscy zawodnicy - także w rozmowach prywatnych. Jeżeli przejdziemy przez sezon bez poważnych wykluczeń i w zdrowiu, możemy namieszać - zakończył Gacek.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie