Gala w Nowym Dworze Mazowieckim: Gdzie obejrzeć?

Sporty walki
Gala w Nowym Dworze Mazowieckim: Gdzie obejrzeć?
fot. Babilon Promotion

Już w piątek wieczorem będziemy mogli emocjonować się wydarzeniami gali spod szyldu Babilon Promotion. W Nowym Dworze Mazowieckim nie zabraknie ciekawych pojedynków, jak choćby starcie Tomasza Turkowskiego (3-0, 3 KO) z Marcelem Strkacem (0-1) czy walka wieczoru, w której Przemysław Runowski (17-1, 3 KO) zmierzy się z Serhijem Molchanovem (10-0, 8 KO). Transmisja gali w Nowym Dworze Mazowieckim na antenie Polsatu Sport Fight i Polsatu Sport.

Na zwycięską ścieżkę w Nowym Dworze Mazowieckim będzie chciał wrócić Runowski, który w kwietniu tego roku poniósł swą pierwszą w karierze porażkę. W O2 Arenie w Greenwich musiał on uznać wyższość Josha Kelly'ego (9-0-1, 6 KO). Teraz jego przeciwnikiem będzie niepokonany i znany z nokautującego ciosu Molchanov, bijący się dotychczas jedynie na terytorium Ukrainy.

 

Chwilę wcześniej do ringu wejdzie również niepokonany Turkowski, a jego przeciwnikiem będzie słowacki pięściarz Strkac. Polak będzie chciał udowodnić kibicom, że cały czas pozostaje w wysokiej formie, a wpływu na nią nie miała niemal dokładnie trzyletnia przerwa od zawodowego boksu.

 

Początkowo w walce wieczoru mieli zmierzyć się Michał Cieślak (19-0, 13 KO) i Nuri Seferi (40-9, 22 KO), jednak Polak otrzymał propozycję walki o mistrzowski pas kategorii junior ciężkiej organizacji WBC i w styczniu 2020 roku zmierzy się z Ilungą Makabu (26-2, 24 KO). Prowadzący karierę Cieślaka Tomasz Babiloński w specjalnym oświadczeniu poinformował, że stoczenie dwóch walk w tak krótkim odstępie czasu jest niezgodne z regulaminem WBC, a poza tym zarówno promotorowi jak i pięściarzowi zależy na zminimalizowaniu ryzyka odniesienia kontuzji.

 

Transmisja gali Babilon Promotion w Nowym Dworze Mazowieckim od godziny 20.00 w Polsacie Sport Fight i Super Polsacie oraz od 22.30 w Polsacie Sport.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze