FFF 2: Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport

Sporty walki
FFF 2: Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport
fot. FFF

Przed nami druga edycja Free Fight Federation! Na gali FFF 2 w Zielonej Górze zobaczymy siedem pojedynków w formule MMA, a całość zwieńczy starcie Piotra Świerczewskiego z Gregiem Collinsem. Transmisja od 19.00 w Polsacie Sport i od 20.05 w Polsacie.

Popularny "Świr" oczywiście zadebiutuje w klatce. Ludzie z jego otoczenia twierdzą, że Świerczewski ma smykałkę do sportów walki, a na każdym treningu wygląda coraz lepiej. Jego rywalem będzie znany z pierwszej edycji Collins. Wtedy przegrał na punkty z Rafałem "Tito" Krylą, więc teraz będzie podwójnie zmotywowany, by odnieść pierwszą wygraną w karierze.


Bohater walki wieczoru pierwszej gali także znalazł swoje miejsce w rozpisce. Paweł "Trybson" Trybała tym razem skrzyżuje rękawice z byłym piłkarzem ręcznym Damianem Kostrzewą. Ten pierwszy ma już na koncie osiem walk, a jak jest z jego rywalem? W lipcu tego roku Kostrzewa znokautował w pierwszej rundzie Piotra Czapiewskiego.

 

- Trudno mi powiedzieć w jakiej dyspozycji jest mój przeciwnik. Wiem, że trenuje od dwóch lat, więc mógł się dobrze przygotować. Widzę na przykład jego wytarte ucho, czyli „kalafiorek”, a więc pracował zapaśniczo. Może mieć więc dobrą defensywę. Wywodzi się z piłki ręcznej, grał w reprezentacji Polski, musiał być dobry w tym, co robi. A piłkarze ręczni są szybcy, dynamiczni, agresywni - powiedział "Trybson".

 

W karcie nie mogło zabraknąć też pięknych kobiet. Patrycja "Lady Squat" Zahorska oraz Karolina "Way of Blonde" będą błyszczeć nie tylko urodą, ale również umiejętnościami w klatce. Pierwsza z nich prawdopodobnie będzie chciała rozegrać wszystko w parterze, podczas gdy druga spróbuje utrzymać pojedynek w stójce.

 

- Dużą część życia poświęciłam na treningi taekwondo. Mam czarny pas. Startowałam zawodowo. Byłam z tym związana. Zrobiłam też kurs instruktora i przez jakiś czas trenowałam z dzieciakami. Potem miałam przerwę, trochę problemów zdrowotnych i musiałam zrezygnować ze startów. Teraz dostałam propozycję walki w MMA i stwierdziłam, że ją przyjmę - powiedziała "Way of Blonde".

 

Karta walk gali FFF 2:

 

Piotr Świerczewski vs Greg Collins
Dariusz "DJ Decks" Działek vs Tomasz Słodkiewicz
Paweł "Trybson" Trybała vs Damian Kostrzewa
Patrycja "Lady Squat" Zahorska vs Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska
Rafał „Tito” Kryla vs Damian "Rest" Osytek
Filip Bątkowski vs Hubert Sulewski
Justyna Haba vs Klaudia Pawicka

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie