Grosicki poprowadził Hull City do triumfu. Asysta i gol Polaka

Kamil Grosicki ma za sobą kolejny świetny występ w Championship. Reprezentant Polski walnie przyczynił się do zwycięstwa Hull City w meczu z Birmingham City 3:0. Nasz skrzydłowy zaliczył asystę oraz strzelił gola przeciwko ekipie gości.

Grosicki po raz kolejny w tym sezonie został bohaterem "Tygrysów". Pochodzący ze Szczecina zawodnik ma na swoim koncie siedem goli oraz pięć asyst w meczach ligowych.

Tym razem "Grosik" zapisał asystę na swoim koncie w doliczonym czasie pierwszej połowy, gdy podał futbolówkę do Toma Eavesa. Napastnik gospodarzy nie miał problemów ze skierowaniem piłki do bramki drużyny przyjezdnej.

W drugiej połowie 31-latek sam skierował już piłkę do bramki strzeżonej przez Connala Truemana. Grosicki uczynił to w 58. minucie. 73-krotny reprezentant naszej drużyny narodowej przebywał na murawie KCOM Stadium do 81. minuty. Wówczas w jego miejsce pojawił się George Honeyman.

Wynik spotkania w 88. minucie ustalił inny rezerwowy Keane Lewis-Potter. 18-latek tym samym strzelił swojego drugiego gola w lidze.