Cafe Futbol: Kołtoń zdradził, kiedy Lewandowski opuści klinikę

Piłka nożna

Robert Lewandowski ma opuścić klinikę jeszcze przed Wigilią. Proces jego rehabilitacji ma potrwać 10-14 dni - powiedział w Cafe Futbol dziennikarz Polsatu Sport Roman Kołtoń.

Wczoraj punktualnie o 18.35 Robert Lewandowski w towarzystwie trzech przyjaciół i lekarza Bayernu Monachium wszedł do kliniki Marii Teresy i poddał się zabiegowi pachwiny. Macie jakieś informacje jak poszedł ten zabiegł? – zapytał prowadzący ostatnie w tym roku Cafe Futbol Przemysław Iwańczyk.

 

– Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że nie jest to poważny zabieg. Przepuklina to częsta kontuzja wśród piłkarzy. To nie jest zabieg, który wykluczy go z gry na kilka miesięcy. Wcześniej Robert zgłaszał problemy, ale wytrwał do samego końca i stwierdził, że będzie się operował dopiero przed świętami. Na pewno nie jest to kontuzja mechaniczna, to uraz przeciążeniowy – wytłumaczył Tomasz Hajto.

 

Kulisy powrotu Lewandowskiego do zdrowia zdradził dziennikarz Polsatu Sport Roman Kołtoń. – Niemieckie media informują, że Robert pojedzie na zgrupowanie Bayernu. Sam się na to nastawił. Ma opuścić klinikę jeszcze przed Wigilią. Proces rehabilitacji ma potrwać 10-14 dni. Na obóz Bayern wylatuje 4 stycznia i wydaje się, że Robert ma znaleźć się w tym samolocie.

seb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze