Zieliński odejdzie z Napoli? "Chce trafić do Premier League"

Piłka nożna

Czy Piotr Zieliński w 2020 roku odejdzie z Napoli? W Cafe Futbol na temat przyszłości reprezentanta Polski wypowiedział się Marcin Feddek. – Zieliński powiedział mi, że Premier League jest dla niego najlepszą ligą świata i chciałby do niej trafić – zdradził dziennikarz Polsatu Sport.

– Wierzycie, że transfer Piotra Zielińskiego do Evertonu jest realny? Podejrzewam, że Carlo Ancelotti będzie miał na to budżet, sam przecież będzie zarabiał 11 mln funtów. Sądzę, że będzie go stać na niemal każdego zawodnika z Serie A – powiedział prowadzący Cafe Futbol Przemysław Iwańczyk.

 

Głos w sprawie ewentualnego transferu Zielińskiego zajął dziennikarz Polsatu Sport Marcin Feddek. – Mieliśmy okazję porozmawiać z Piotrem po meczu Napoli w Anglii. Kiedyś był bliski przejścia do Liverpoolu, rozmowy się odbyły, Jurgen Klopp chciał go pozyskać. Teraz może jechać do tego samego miasta, chociaż do jego niebieskiej części. I może to i lepiej. Piotr powiedział mi, że Premier League to jego zdaniem najlepsza liga świata i bardzo chciałby tam trafić. Uważam, że gdyby tak się stało, to w końcu trochę by zmężniał. W Anglii jeśli nie pojedziesz po piłkę na tyłku, to zjedzą cię nawet kibice.

 

– Też miałem okazję porozmawiać z Piotrkiem i podpytywałem go, czy dobrze żyje się w Napoli. W moim odczuciu on i Arkadiusz Milik traktują Neapol jako etap przejściowy do kolejnego skoku. A przejście do ligi angielskiej byłoby wskoczeniem na wyższy pułap – dodał Cezary Kowalski.

seb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie