SuperLega: Trentino Volley górą w bożonarodzeniowym meczu

W Boże Narodzenie zostało rozegrane jedno spotkanie siatkarskiej SuperLega. W meczu czternastej kolejki Trentino Volley ograło Consar Ravenna 3:1 i awansowało na czwartą pozycję w tabeli.

Spotkanie rozegrane 25 grudnia było niezwykle zacięte i rozpoczęło się od seta, który padł łupem gości. W drugiej partii potrzeba było aż 58 punktów, by wyłonić zwycięzcę, ale ostatecznie to Trentino wyszarpało tę odsłonę i w całym meczu było 1:1.

Kluczowy dla losów spotkania był set numer trzy, który od początku toczył się pod dyktando siatkarzy z Trento. Sukcesywnie powiększali oni przewagę i ostatecznie wygrali go do 19. W czwartej partii przypieczętowali triumf i to oni będą pałaszowali świąteczne Panettone w lepszych nastrojach.

Trentino Volley - Consar Ravenna 3:1 (21:25, 30:28, 25:19, 25:21)