Carlitos znowu do wzięcia! Hiszpan rozwiązał kontrakt po... trzech miesiącach

Piłka nożna
Carlitos znowu do wzięcia! Hiszpan rozwiązał kontrakt po... trzech miesiącach
fot. Cyfrasport

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Carlitos, który 9 września dołączył do Al-Wahda Abu Zabi, rozwiązał kontrakt ze swoim pracodawcą. Hiszpański napastnik rozstał się z klubem ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich za porozumieniem stron.

Tak zaskakującego zakończenia arabskiej przygody Carlitosa nie mógł się nikt spodziewać. Tym bardziej, że 29-latek miał bardzo udane wejście do zespołu. W 9 rozegranych meczach strzelił 5 goli i w każdy z tych spotkań wychodził na boisko w podstawowym składzie.

 

Zawodnik urodzony w Alicante trafił do Al-Wahda Abu Zabi za 1,8 mln euro z Legii Warszawa na początku września. Jego kontrakt miał obowiązywać do końca czerwca 2022 roku. Obie strony jednak stwierdziły, że jeszcze przed rozpoczęciem 2020 roku trzeba się rozstać, choć powodu takiej decyzji nie podano.

 

Carlitos w Ekstraklasie reprezentował barwy najpierw Wisły Kraków, a następnie Legii Warszawa. W naszej lidze wystąpił w 74 spotkaniach i zdobył 40 bramek. Ponadto zanotował 13 asyst. W sezonie 2017/18 grając w Wiśle został królem strzelców Ekstraklasy z 24 trafieniami.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze