Brutalny faul Bielika! Polak wyrzucony z boiska już w 17. minucie (WIDEO)

Piłka nożna

Krystian Bielik przedwcześnie zakończył swój udział w spotkaniu Derby County - Charlton w Championship. Reprezentant Polski został wyrzucony z boiska już w 17. minucie po brutalnym ataku na nogi Conora Gallaghera.

Drużyna Polaka prowadziła z Charltonem od 10. minuty po trafieniu Jasona Knighta i wydawało się, że ma kontrolę nad spotkaniem. Jedno niedokładne podanie z 17. minuty sprokurowało jednak potencjalną kontrę, z którą mógł wyjść Conor Gallagher. Młodziutki piłkarz wypożyczony do Charltonu z Chelsea został jednak brutalnie powstrzymany przez Bielika.

 

Polski pomocnik bezpardonowo zaatakował nogi Anglika, który po zrobieniu kilku fikołków padł na murawę. Bielik wydawał się zaś pogodzony z losem i karą od sędziego. Pytanie brzmiało - jaki kolor kartki ujrzy w rękach arbitra Simpsona. Na nieszczęście dla Derby i Bielika był to kartonik czerwony i przez następne siedemdziesiąt minut gospodarze musieli radzić sobie w "10".

 

Dopiero powtórki pokazały tak naprawdę jak ostre było wejście reprezentanta Polski. Sam Bielik opuścił murawę z niedowierzaniem wypisanym w oczach. Byłą to dla niego pierwsza czerwona kartka w dorosłej karierze.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze