Giannelli łączony z dwoma klubami. Klauzula to milion euro

Siatkówka
Giannelli łączony z dwoma klubami. Klauzula to milion euro
fot. Cyfrasport

Simone Giannelli to jeden z najbardziej rozchwytywanych siatkarzy na Półwyspie Apenińskim. Pomimo wysokiej klauzuli odstępnego, sprowadzeniem gwiazdy Diatec Trentino zainteresowane są dwa kluby.

Jak poinformował dziennikarz "La Gazzetta dello Sport" Gian Luca Pasini, Giannelli znalazł się na celowniku Cucine Lube Civitanova i Sir Safety Conad Perugia. Reprezentant Włoch rok temu podpisał nowy kontrakt, w którym wpisano klauzulę odstępnego w wysokości miliona euro. Właśnie taka kwota może okazać się największym problemem.

 

Ewentualne rozmowy w sprawie transferu Giannellego zależą także od tego, jak potoczą się losy innych siatkarzy. Nie wiadomo, jaką decyzję w sprawie przyszłości w Cucine Lube Civitanova podejmie Bruno Rezende, łączony z Leo Shoes Modena. W przypadku Perugii priorytetem są rozmowy z Wilfredo Leonem.

 

Giannelli jest zawodnikiem Diatec Trentino od początku swojej karieru. W barwach tej drużyny wygrał m.in. dwa mistrzostwa Włoch (2013, 2015) oraz Klubowe Mistrzostwa Świata (2018).

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze