Raiola ostro o Manchesterze United: Ten klub zniszczyłby Maradonę i Maldiniego

Piłka nożna
Raiola ostro o Manchesterze United: Ten klub zniszczyłby Maradonę i Maldiniego
fot. PAP

Mino Raiola odpowiadał w ostatnich dniach za transfer Erlinga Haalanda do Borussii Dortmund. Młody Norweg mógł też trafić do Manchesteru United, jednak Anglicy nie zgodzili się na umieszczenie w jego kontrakcie klauzuli odejścia. Nie chcieli też zapłacić dużych pieniędzy Raioli. - Na ten moment nie wysłałbym tam żadnego piłkarza - przyznał.

Raiola to nie tylko agent Haalanda, ale również Paula Pogby, który od dłuższego czasu ma rozważać opuszczenie Manchesteru United. W ostatnim czasie skrytykował angielski klub za to, że nie pozwala jego klientowi w spełnieniu marzenia, jakim jest przejście do Realu Madryt. Nie jest przecież tajemnicą, że wielkim zwolennikiem talentu Francuza jest trener "Królewskich" Zinedine Zidane.

 

Wydaje się, że napięcie na linii Raiola - Manchester United może spowodować brak transferów na Old Trafford tych zawodników, za ktorych odpowiada superagent.

 

- Na ten moment nie wysłałbym tam żadnego piłkarza. Ten klub zniszczyłby Diego Maradonę, Pele i Paolo Maldiniego. Paul Pogba potrzebuje drużynę, jaką był Juventus - powiedział dla "La Repubblica".

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze