Ucieczka z Warszawy nie wyszła mu na dobre! Krótka przygoda belgijskiego siatkarza

Siatkówka
Ucieczka z Warszawy nie wyszła mu na dobre! Krótka przygoda belgijskiego siatkarza
fot. CyfraSport

Bram Van den Dries miał być jedną z twarzy Projektu Warszawa, jednak szybko po podpisaniu umowy opuścił zespół wskutek problemów finansowych klubu. Podpisał kontrakt z zespołem z Korei Południowej, Uijeongbu KB Insurance Stars, ale spisuje się poniżej oczekiwań. Na tyle, że klub chce się z nim rozstać już po upływie kilku miesięcy!

Wydawało się, że przy licznych problemach finansowych ówczesny Projekt Warszawa nie przetrwa, jednak nowy sponsor i kolejne tygodnie pokazały, że były to tylko chwilowe kłopoty. Miejsce Belga w zespole zajął Artur Udrys, a ORLEN Warszawa VERVA Paliwa jest liderem PlusLigi.

 

Atakujący przeniósł się do koreańskiego Uijeongbu KB Insurance Stars, gdzie jednak nie zrobił furory. Jego zespół zdobył zaledwie 18 punktów w 20 występach Dodram V-League, wygrywając tylko pięć spotkań.

 

Van den Dries od miesiąca leczy kontuzję, a jego zespół poważnie myśli nad wymianą obcokrajowca i rozwiązaniem umowy z Belgiem. W połowie listopada nabawił się on urazu mięśni brzucha i od początku przygody z 14-stym zespołem w swojej karierze nie zachwcał.

 

Kontrakt z nowym zawodnikiem ma zostać podpisany już w połowie stycznia.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze