Gol Stępińskiego w „polskim” meczu. Kolejne trafienie napastnika

Mariusz Stępiński zdobył bramkę w wygranym 2:0 meczu Hellas Verona ze SPAL 2013. To drugie trafienie 24-latka w tym sezonie. W niedzielnym spotkaniu na murawie pojawiło się aż trzech Polaków.

Mariusz Stępiński zdobył bramkę dla Hellas Verona w wygranym 2:0 meczu 18. kolejki Serie A ze SPAL 2013. Było to drugie trafienie 24-latka w tym sezonie – i jednocześnie jego drugi gol z rzędu. W poprzedniej kolejce Stępiński pokonał bramkarza Torino FC. W spotkaniu ze SPAL Polak trafił do siatki w 85 minucie. Na boisku pojawił się 12 minut wcześniej – zastępując włoskiego napastnika Giampaolo Pazziniego.

Na boisku pojawili się także inny Polacy: Paweł Dawidowicz (Hellas) w 90 minucie zmienił Valerio Verrę, a Thiago Cionek (SPAL) rozegrał cały mecz. Bartosz Salamon (SPAL) pozostał na ławce rezerwowych, natomiast Arkadiusz Reca (także SPAL) znalazł się poza kadrą meczową.

Hellas Verona zajmuje dziewiąte miejsce w Serie A. SPAL jest na dziewiętnastej, czyli przedostatniej lokacie.