Plebiscyt PS i Polsatu: Lewandowski podziękował za głosy

Piłka nożna
Plebiscyt PS i Polsatu: Lewandowski podziękował za głosy
fot. PAP

Robert Lewandowski zajął drugie miejsce w 85. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca Roku. Gdy emocje związane z Galą Mistrzów Sportu już opadły kapitan reprezentacji Polski postanowił podziękować za głosy kibicom.

Lewandowski po raz pierwszy pojawił się na gali Przeglądu Sportowego i Polsatu, głównie za sprawą zabiegu pachwiny, który przeszedł przed świętami. Piłkarz wciąż odpoczywa i dlatego nie pojechał na klubowe zgrupowanie w Katarze. 7 stycznia napastnik dołączy do kolegów z Bayernu Monachium, jednak wcześniej odebrał statuetkę za drugie miejsce w Plebiscycie na Najlepszego Sportowca 2019 roku. „Lewy” podziękował za pośrednictwem Twittera kibicom, którzy oddali na niego głos.


Lewandowski pojawił się na gali wraz z żoną Anną, która z reguły sama pojawiała się w Warszawie, by odebrać nagrody męża. Tym razem piłkarz sam mógł wejść na scenę i podziękować za wyróżnienia, co bardzo mu się podobało.

- Dla mnie ważniejsze było, że tu jestem. Mogłem spotkać się z wieloma sportowcami, z którymi na co dzień się nie widzę. Podszedłem do tego na spokojnie. Miejsce było sprawą drugorzędną – powiedział.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze