Wielkie gwiazdy na Gali Mistrzów Sportu (ZDJĘCIA)

Inne

85. Plebiscyt Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca Roku 2019 obfitował w wielkie emocje. Podczas Gali i Balu Mistrzów można było spotkać śmietankę polskiego sportu, a także znakomite osobistości ze świata kultury, mediów, biznesu czy polityki. Zobaczcie jak prezentowały się takie gwiazdy jak Bartosz Zmarzlik, Robert Lewandowski, Paweł Fajdek, Agnieszka Radwańska, Marcin Lewandowski, Marcin Gortat i wielu innych. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Ponad 600 gości hucznie świętowało na Gali Mistrzów Sportu, która odbyła się w sali balowej hotelu DoubleTree by Hilton, gdzie w sobotni wieczór został wyłoniony najlepszy sportowiec roku – Bartosz Zmarzlik.

 

Podczas uroczystości nie próżnowali fotoreporterzy, którzy uwieczniali na zdjęciach przybyłych gości. Wielkim zainteresowaniem cieszył się Robert Lewandowski, który po raz pierwszy pojawił się na gali. Kapitanowi reprezentacji Polski towarzyszyła małżonka Anna.

 

W niemal identycznych garniturach zaprezentowali się koszykarze, którzy towarzyszyli na scenie Mateuszowi Ponitce. Show skradł również trzeci w plebiscycie Paweł Fajdek, który do zdjęć pozował w czerwonej marynarce i stylowych okularach.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie