Sir Safety Perugia – PGE Skra Bełchatów. Transmisja

Siatkówka
Sir Safety Perugia – PGE Skra Bełchatów. Transmisja
fot. Cyfrasport

Sir Safety Perugia – z Wilfredo Leonem w składzie i Vitalem Heynenem na ławce trenerskiej – podejmie PGE Skrę Bełchatów. Spotkanie obu drużyn ma charakter towarzyski, ale też gra toczyć się będzie o "Trofeum Monini", ufundowane przez jednego ze sponsorów włoskiego klubu. Transmisja meczu Sir Safety Perugia – PGE Skra Bełchatów o godzinie 18.00.

Korzystając z przerwy w rozgrywkach Serie A1 oraz PlusLigi, spowodowanymi kwalifikacjami siatkarzy do igrzysk olimpijskich Tokio 2020, Sir Safety Perugia rozegra towarzyskie starcie z ekipą z Bełchatowa.

 

Mecz Perugii z PGE Skrą to dla polskich kibiców kolejna okazja, by zobaczyć w akcji Leona w starciu z polskim klubem. W grudniu jego zespół mierzył się w Lidze Mistrzów z Verva Warszawa Orlen Paliwa, wygrywając na Torwarze 3:1. Dodatkowym smaczkiem będzie rywalizacja trenerów. Trener ekipy z Italii Vital Heynen jest selekcjonerem reprezentacji Polski, a obecny szkoleniowiec PGE Skry Michał Mieszko Gogol pełni rolę jego asystenta.

 

Mieszko skontaktował się ze mną i zapytał czy jest taka możliwość, byśmy zagrali ze sobą podczas przerwy. Moja odpowiedź była prosta, bo mam dobry kontakt z moimi asystentami, zarówno Mieszkiem, jak i Pawłem Woickim czy Sebastianem Pawlikiem – powiedział Heynen przed spotkaniem.

 

Transmisja meczu Sir Safety Perugia – PGE Skra Bełchatów o godzinie 18.00.

 

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze