FEN 27: Tak rywal Sianosa znokautował byłego mistrza KSW (WIDEO)

Sporty walki
FEN 27: Tak rywal Sianosa znokautował byłego mistrza KSW (WIDEO)
fot. Youtube

Najbliższa gala organizacji FEN odbędzie się już 18 stycznia. W Szczecinie do klatki powróci m.in. Marcin Sianos (4-4, 4 KO), który zmierzy się z Kirillem Kornilovem (1-0, 1 KO). Rosjanin ma na swoim koncie jedną walkę zawodową, w której pokonał byłego mistrza KSW w kategorii ciężkiej Fernando Rodriguesa Jr (12-6, 8 KO, 2 SUB).

Kornilov to przede wszystkim doskonały kickbokser. Miał okazję występować m.in. dla bardzo szanowanej na świecie organizacji GLORY. W sportach uderzanych stoczył 17 walk, z których 14 zakończyło się jego wygranymi. Zawodnik z Sankt Petersburga posiada imponujące warunki fizyczne (mierzy ponad 195 cm wzrostu).

 

W 2019 roku Rosjanin postanowił spróbować swoich sił w świecie MMA. W debiucie, w sierpniu ubiegłego roku, na gali S-70: Plotforma Cup w Soczi przyszło mu zmierzyć się z byłym mistrzem KSW Fernando Rodriguesem Jr. Brazylijczyk przez pierwsze minuty walki starał się odpowiadać na ofensywne zapędy rywala, ale koniec końców skończył na deskach.

 

Zobaczcie, jak wyglądał pojedynek Kornilov vs Rodrigues Jr:

 

 

W drugiej walce Kornilov zaprezentuje swoje umiejętności przed polską publicznością, a dokładniej w Szczecinie. Na gali FEN 27 zmierzy się z Sianosem, który wszystkie wygrane walki kończył nokautując rywali.

 

Gala FEN 27 odbędzie się już 18 stycznia. Transmisja wydarzenia na sportowych antenach Polsatu.

 

O FEN 27:

Bohaterem walki wieczoru gali FEN 27 w Szczecinie będzie Mateusz Rębecki. Niepokonany od ponad czterech lat zawodnik Berserkers Team Szczecin po raz siódmy wystąpi pod szyldem FEN. Pojedynek na swojej ziemi będzie również dla „Chińczyka” trzecią obroną pasa mistrzowskiego w kategorii lekkiej. W przeciwnym narożniku stanie utytułowany rosyjski zapaśnik Magomed Magomedov.

 

W eliminatorze do pasa mistrzowskiego w kategorii półciężkiej wystąpi Wojciech Janusz, który skrzyżuje pięści z Adamem Kowalskim. „Kulkinio” jest rozpędzony serią czterech kolejnych zwycięstw z rzędu i w znakomitym nastroju przystąpi do rywalizacji w Szczecinie.

 

Karta walk FEN 27:

 

70,3 KG, MMA: Mateusz Rębecki VS Magomed Magomedov *
93,0 KG, MMA: Wojciech Janusz VS Adam Kowalski
120,2 KG, MMA: Marcin Sianos VS Kirill Kornilov
56,7 KG, MMA: Katarzyna Lubońska VS Eva Dourthe
61,2 KG, MMA: Sebastian Romanowski VS Vilson Junior
70,0 KG, K-1: Marcin Parcheta VS Gor Harutjunjan
77,1 KG, MMA: Kamil Gniadek VS Michał Balcerczak
93,0 KG, MMA: Michał Gutowski VS Łukasz Sudolski
61,2 KG, MMA: Patryk Trytek VS Mariusz Joniak
77,1 KG, MMA: Jacek Jędraszczyk VS Samuel Vogt

 

* walka o pas mistrzowski

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze