Heraklesy polskiego MMA 2019: Transmisja w Polsacie Sport Extra i na polsatsport.pl

Sporty walki
Heraklesy polskiego MMA 2019: Transmisja w Polsacie Sport Extra i na polsatsport.pl

W piątek 24 stycznia odbędzie się IX edycja gali "Heraklesy polskiego MMA", podczas której nagrodzeni zostaną najlepsi zawodnicy świata wszechstylowej walki wręcz w naszym kraju. Transmisja z gali od godziny 20:00 w Polsacie Sport Extra i na polsatsport.pl.

Najważniejsze nagrody w polskim MMA przyznawane są od 2012 roku przez najbardziej doświadczonych dziennikarzy z branży sportów walki. Idea uhonorowania zawodników za osiągnięcia w roku ubiegłym, spotkała się entuzjazmem całego środowiska MMA w Polsce. Wkrótce do tego pomysłu dołączyły pozostałe portale z branży MMA, a kapituła wybierająca laureatów, z roku na rok się powiększała aż do momentu, w którym Heraklesy stały się oficjalnymi i najbardziej prestiżowymi nagrodami, jakie zawodnik z Polski może dostać w swojej zawodniczej karierze.

 

Laureatów kapituła wybiera w następujących kategoriach: zawodnik roku, walka roku, nokaut roku, poddanie roku, odkrycie roku, gala roku i klub roku. Dodatkowo fani mieszanych sztuk walki w internetowym głosowaniu mogą wybrać najlepszego zawodnika publiczności.

 

Nagrody przyznawane są w poszczególnych kategoriach:

 

Zawodnik roku
Odkrycie roku
Walka roku
Gala roku
Poddanie roku
Nokaut roku
Klub roku
Hall of Fame
Zawodnik roku publiczności

 

Transmisja gali "Heraklesy polskiego MMA 2019" w sobotę 24 stycznia od godziny 20:00 w Polsacie Sport Extra.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze