Kwalifikacje olimpijskie siatkarzy: Serbia - Bułgaria. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Z dwoma zwycięstwami na koncie do środowego meczu z Serbią przystąpią reprezentanci Bułgarii. Czy uda im się podtrzymać świetną passę i pokonają faworyzowanych przeciwników? Transmisja tego spotkania od godziny 14:30 w Polsacie Sport Extra.

Bułgaria na początek zmagań w grupie B sprawiła sporą niespodziankę, pokonując w decydującym secie Francję. W drugiej serii gier siatkarze z tego kraju poradzili sobie z Niderlandami - tym razem wygrywając do zera. Bułgarzy są tym samym liderami tabeli, wyprzedzając Francję, Serbię i właśnie Niderlandy.

Serbia na dzień dobry przegrała z Francją, nie wygrywając w tym spotkaniu nawet jednego seta. Lepiej poradzili sobie w drugim meczu, ogrywając Niderlandy. Podobnie jak Bułgaria, również Serbowie poradzili sobie z tą reprezentacją gładko i pokonali ją do zera.

Po raz ostatni Serbia i Bułgaria spotkały się w czerwcu zeszłego roku w ramach Ligi Narodów. Serbowie wygrali wówczas 3:0. Jak będzie tym razem?

Transmisja spotkania Serbia - Bułgaria od godziny 14:30 w Polsacie Sport Extra.