Kwalifikacje olimpijskie kobiet: Niemcy - Niderlandy. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Kwalifikacje olimpijskie kobiet: Niemcy - Niderlandy. Transmisja w Polsacie Sport
fot. CyfraSport

Reprezentacje Niemiec i Niderlandów zmierzą się w pierwszym półfinałowym spotkaniu kwalifikacji olimpijskich w Apeldoorn. Gospodynie postarają się pokonać rewelację turnieju - Niemki wygrały do tej pory wszystkie trzy spotkania. Transmisja z meczu Niemcy - Niderlandy od godz. 17:05 w Polsacie Sport.

W pierwszym spotkaniu fazy grupowej reprezentantki Niemiec wygrały z Turcją 3:1, taki sam wynik uzyskały w spotkaniu z Belgią. Na zakończenie niezwykle udanej fazy grupowej wygrały 3:0 z Chorwacją i pewnie zameldowały się w 1/2 finału turnieju.

 

Świetnie na parkiecie spisują się Hanna Orthmann oraz Kimberly Drewniok - jak zwykle niebezpieczna jest też gwiazda zespołu, Louisa Lippmann. Trener Felix Koslowski miał przywilej dania szansy rezerwowym w końcówce ostatniego meczu, gdy pierwsze miejsce jego zespołu było już zapewnione.

 

Nederlandki przegrały tylko z Polską, a jako faworytki do awansu stworzą niezwykle ciekawą parę półfinałową z rewelacją turnieju.

 

– Według mnie Nederlandki są faworytkami tego turnieju. Jeśli one nie zwyciężą, to dla mnie będzie to niespodzianka. Grają u siebie, a to bardzo ważne. Przyjechały tutaj w najlepszej sytuacji, bez żadnych problemów w składzie – powiedział trener reprezentacji Chorwacji, a także Imoco Volley Conegliano, Daniele Santarelli.

 

Transmisja półfinałowego meczu Niemcy - Niderlandy od godz. 17:05 w Polsacie Sport.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie