EBL: HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Koszykówka
EBL: HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

HydroTruck Radom podejmuje WKS Śląsk Wrocław! Czy kibice ponownie zobaczą ofensywny mecz między tymi drużynami? Odpowiedź już niebawem. Transmisja spotkania HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław w Polsacie Sport Extra.

Pierwsze spotkanie między tymi drużynami było bardzo ofensywne. Wracający do Energa Basket Ligi WKS Śląsk zagrał niezwykle dobrze w ataku i ostatecznie pokonał HydroTruck 111:95. Siedmiu graczy zespołu z Wrocławia zdobyło wtedy 10 lub więcej punktów. Co ciekawe, ta drużyna miała później spore problemy z wygraniem przed własną publicznością - po raz drugi udało się to dopiero pod koniec grudnia!

 

Obie Trotter kontra Kamil Łączyński - to pojedynek, który z pewnością warto obserwować! Obaj potrafią notować wiele asyst, a do tego rzucać niezwykle ważne trójki. Dobrze czują się również w obecnych drużynach - są jednymi z liderów i to od ich postawy często zależą wyniki. Który z nich tym razem zaprezentuje się lepiej indywidualnie?

 

Drugim niezwykle ważnym zawodnikiem w składzie trenera Roberta Witki jest Rod Camphor. To świetny strzelec, którego stać na to, żeby co mecz zdobywać ponad 20 punktów - i to na różne sposoby! Teraz będzie rywalizował głównie z Devoe Josephem - Kanadyjczyk znany jest już ze swoich trójek, ale ostatnio udowodnił, że może być też niezwykle skuteczny bliżej kosza (5/5 za dwa w starciu ze Stelmet Eneą).

 

Ciekawym graczem jest młody Adrian Bogucki, który z meczu na mecz poprawia swoją grę, a teraz będzie mógł spróbować swoich sił przeciwko Michaelowi Humphreyowi. Ważne może okazać się również starcie Carla Lindboma z debiutującym w Energa Basket Lidze Aleksandrem Dziewą.

 

Transmisja spotkania HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław od godziny 17:30 w Polsacie Sport Extra.

A.J., plk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie