Magazyn #7strefa o kwalifikacjach do IO. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
Magazyn #7strefa o kwalifikacjach do IO. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport

Przed nami drugi w 2020 roku magazyn siatkarski #7strefa. Gośćmi Krzysztofa Wanio będą: Ireneusz Mazur, Damian Dacewicz i Kamil Drąg, którzy poruszą występ reprezentacji Polski siatkarek na turnieju kwalifikacyjnym w Apeldoorn do IO. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl od godziny 11.00.

Tematem przewodnim programu będzie oczywiście sobotnia porażka reprezentacji Polski siatkarek z Turcją (2:3) w kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich w Tokio. Nasze zawodniczki, które przeszły jak burza fazę grupową podczas turnieju rozgrywanego w Apeldoorn, w półfinale musiały uznać wyższość Turczynek.

 

To spotkanie miało wręcz dramatyczny przebieg. Czwarta partia meczu z Turcją mogła otworzyć podopiecznym trenera Jacka Nawrockiego drogę do finału europejskiego turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk. Niestety, Polki nie zdołały wykorzystać w końcówce aż pięciu piłek meczowych! W tie-breaku Biało-Czerwone były podłamane wcześniejszym setem i ostatecznie uległy rywalkom znad Bosforu do jedenastu.

 

Gośćmi Krzysztofa Wanio będą: Ireneusz Mazur, Damian Dacewicz oraz Kamil Drąg.

 

Magazyn #7strefa w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie